Metin Kutusu:        Tuğrul GÖKBAYRAK
Metin Kutusu:  hakkımızda
Metin Kutusu:                Uzmanlığımızı Kendi Adımıza Taşıdık!
	Gökdekor Mağaza Ekipmanları ve Mutfak sektördeki on yıllık tecrübemizi aktararak kurulmuştur. 2000 yılından bu yana Mağaza Ekipmanları konusunda faaliyetimizi yönetici olarak sürdürmekte iken Şubat 2007 tarihinden bu yana Gökdekor Mağaza Ekipmanları ve Mutfak adıyla faaliyetimize devam etmekteyiz.
	Sektörün önde gelen firmalarının bayilikleri ile birlikte geniş ürün yelpazesi ile hizmet verilmektedir. Market ve mağaza ekipmanları, depo raf sistemleri, soğutucu dolaplar, özel mağaza tasarım uygulama ve kendi markamız olan modüler hazır mutfak, banyo dolapları, dolap çeşitleri, tv üniteleri ve benzeri ürünler başlıca ürünlerimizdendir.
	Bunların yanında tamamlayıcı ürünler olan display ürünler, yönlendirme levhaları, plastik sepetler, market arabaları, konfeksiyon aksesuarları ve daha bir çok aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. İsteyen müşterilerimize anahtar teslim çözüme yönelik mağaza market kurulumu da yapılmaktadır.
	Ücretsiz keşif, yer ölçümü, alternatifli 3D proje ve profesyonel montaj, sunulan hizmetlerdendir. Satış sonrası kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti, temel amacımızdır.

Kuruluş 2007

Metin Kutusu: Tuğrul GökbayrakMetin Kutusu:             Gökdekor Mağaza Ekipmanları & Mutfak        Esenevler Mah. 354. Sokak No:6/A Atakum / SAMSUN    
                    Tel/Fax:+90 362 439 06 36        E-mail: bilgi@gokdekorraf.com